FC Vaduz
Nr.
Name
Position
Geb.
1
Tor
22.01.1982
12
Tor
12.05.1999
15
Tor
07.09.1999
22
Tor
31.01.1992
21
Verteidigung
08.07.1994
29
Verteidigung
05.01.1992
33
Verteidigung
31.08.1997
42
Verteidigung
22.12.1990
4
Verteidigung
05.11.1989
0
Verteidigung
04.10.1999
2
Verteidigung
28.01.1994
13
Verteidigung
21.03.1983
18
Verteidigung
14.11.1984
19
Verteidigung
10.01.1996
24
Mittelfeld
29.01.1991
8
Mittelfeld
21.07.1987
0
Mittelfeld
18.12.2000
14
Mittelfeld
17.11.1986
0
Mittelfeld
20.03.1999
7
Mittelfeld
27.03.1990
23
Mittelfeld
15.02.1996
17
Mittelfeld
05.07.1987
0
Mittelfeld
13.07.1999
27
Mittelfeld
25.02.1987
11
Angriff
07.04.1982
10
Angriff
07.08.1988
32
Angriff
27.10.1983
0
Angriff
09.05.1998
30
Angriff
24.11.1995
0
Angriff
30.04.1999
31
Angriff
25.05.1996
9
Angriff
22.04.1996
Trainer:
Robert Vrabec
powered by sport.ch © SPORTAL GROUP All rights reserved